| MaeRiAh a întrebat:

VA rog spuneti-mi si mie care sunt cele mai romantice momente din shugo chara dintre amu si tadase

Răspuns Câştigător
| Ally1999 a răspuns:

Paii... este un episod in care tadase si amu au iesit la o intaknire, dar a venit si ikuto, mai pe la sfarsit. Sau ar mai fi cand tadase a venit acasa la amu si i-a marturisit ca o place, iar ikuto era in dulap. Dar cel mai bine ar fi sa cauti pe youtube "Shugo Chara Amu and Tadase" si o sa gasesti momente. Oricum, mie imi place mai mult Ikuto big grin