| stefi9325 a întrebat:

Va rog uitati-va la filmuletul asta... http://www.youtube.com/watch?v=vz4uABC4Huc, momentul 01:04-01:05 cand foreman se joaca piatra,foarfece,hartie cu chase, din ce seson, episod face parte din House MD?

1 răspuns:
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Nu stiu exact episodul si sezonul. Dar este in penultimul sau ultimul sezon. Cand House preda unei clase, si prezinta 3 cazuri, cand ei fac foaie foarfeca ciocan aleg cine sa intre in gradina la om sa prinda un catel turbat, care pierde intra, care castiga se uita.