| SecretKiss_6821 a întrebat:

Va rog, vreau si eu un site unde sa vad serialul Big Time Rush. Pentru cei cu Nickelodeon, da, am programul si ma uit la serial cand apuc, dar acum cateva zile a fost cel cu Kendall si Lucy si, cand in sfarsit sunt impreuna, apare Jo.Si se termina episodul sad. Vreau neaparat sa vad ce va decide Kendall, doar ca nu a mai aratat si continuarea, sau cel putn nu am prins-o.Asa ca, va rog, cei care stiu despre ce vorbesc, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alletz2001 a răspuns:

Uite un site:http://www.free-tv-video-online.me/internet/big_time_rush/#!
Sper ca ti-am fost de ajutor :D