| tzzacanit a întrebat:

Va salut, caut si eu doua filme
1: Unul, este cu un cuplu, sot si sotie care pleaca intr-o vacanta undeva in arabia si acolo sotia se indragosteste de un negru si il trimite acasa pe sot.

2: Un grup de tineri pe o barca, se hotarasc toti sa sara in apa si nu isi dau seama ca au uitat sa lase scara jos, si numai pot sa se suie inapoi si mor pe rand.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îndrăgostită de un Masai (Die Weisse Massai), 2006?
http://www.cinemagia.ro/......sai-14780/
Dar să știi că și cel pe care ți l-a recomandat faramatania e superb, dacă ești o fană a acestui gen!

| tzzacanit explică (pentru faramatania):

Nu e intersection
al doilea e
PS: Astia pleaca in ceva vacanta si asta se indragosteste de un ghid, musulaman si nu aveau voie sa fie impreuna.

| tzzacanit explică:

NU este Intersection!
Dar open water da este, mesri, daca ma ajuti si cu celalalt...
PS: sotia lui se indragosteste de un araab sau ceva de gen si nu are voie sa fie cu el