| cezardacia a întrebat:

Va salut! Este a doua oara cand scriu aici, tot in legatura cu un film din care am vazut din prostie o scurta secventa, dar nu stiu ce film este sa il pot viziona tot. In acest film este vorba despre un barbat care isi cauta sotia(sau logodnica) Mergea si pe jos, si cu masina si si-o cauta, dar acest barbat era insotit in calatoriile lui de o femeie oarecare, intentia ei fiind sa il ajute, dar ei ii placea de el. (asta am inteles din cat am vazut)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blast from the Past (1999)?
http://www.youtube.com/watch?v=AhMQOb0tEmI

| inocentiuaugustin a răspuns:

E frumos ...tot atat am inteles si eu...

| cezardacia explică:

Da. numai oameni neseriosi cu 2-3 raspunsuri pe acest site mi-au raspuns. Doar asa ca sa se afle in treaba sa mai intre in condica niste raspunsuri. Get a life! Daca stiam mai multe despre film, ori le scriam aici, ori nu mai scriam aici deloc, pentru ca stiam tot filmul. Daca stiti sau banuiti ce film este, spuneti, daca nu, nu mai vorbiti doar asa sa va aflati in treaba.

| kissledy88 a răspuns:

(нежданный принц) nu stiu e asemanator cu acesta mai multe detalii da-mi