| GrigoreVarlam a întrebat:

Va salut, fratilor! Caut un film romanesc si nu il mai gasesc daca sunteti amabili sa ma lamuriti... in film era o secventa cu o tipa care era pitica gen, care nu reusea sa isi faca o relatie. Isi dadea intalniri pe internet, si toate esuau la un moment dat.
Stiti oare cumva cum se numeste filmul? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Maskoff a răspuns:

Întâlniri încrucișate. Poți să îl vizionezi și pe YouTube : https://youtu.be/iu3L2HQ8cgI
E din 2009. Sper că la asta te-ai referitlaughing