| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Va salut, ziceti-mi si mie niste filme horror cu case bantuite asemanatoare cu filmul asta Amityville horror.Dau FUNDA big grinbig grin!

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Haunting of Winchester House (2009)
Black Christmas (2006)
Black Christmas (1974)

11 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Drag me to hell

Răspuns utilizator avertizat
| Karmesytta a răspuns:

Drag me to hell sau House of wax

| jeffdragos a răspuns:

Http://www.filmegratisonline.ro/the-grudge-1-online-subtitrat/

vezi ca sunt 3 parti mie unu mi-a placut :D

| axel112 a răspuns:

Abraham lincoln:vampire hunter,underworld:awakening,chernobyl diaries, prometheus, resident evil:retribution, silent hill:revelation, the devil inside, Priest acum nu stiu daca sunt pe gustul tau ca n-am vazut Amityville dar sunt filme mai noi cam din 2010 in coace unele cred ca nici nu o sa gasesti in ro dar cred ca te descurci si in engleza sa intelegi ceva

| bubulex a răspuns:

Un film bun horror Drag me to hell

| byaanca a răspuns:

The Exorcist
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on: The Grudge
Poltergeist
The Haunting
Saw(1, 2,3, 4)
Ringu (1, 2)
Rosemary's Baby
Bloodz Mary
Sper că te-am ajutat.Eu nu am reuşit să mă uit la toate pentru că nu mă lasă inima laughing. Fundiţă? puppy dog eyes

| Giuliaaa282 a răspuns:

Craciun Negru

| Andrei_Ilinescu_1980 a răspuns:

Insidious, Amytiville horror, Haunting

| strangersly a răspuns:

Casa diavolului

| TheBroxenAngel a răspuns:

Insidious