| kitty_4888 a întrebat:

Va uitati la Fenomene-Stranii? daca da. dupa ce se termina nu aveti un fior straniu/. eu am...de asta nu mai ma uit. apropo se mai difuzeaza? fundita

Răspuns Câştigător
| cristinaandreea_5154 a răspuns:

Eu una ma uit in fiecare vineribig grin incepe la 22:00 e ff infricosator dar e frumos:d mie imi place sa ma uit chiar daca e de groaza:d. fundita?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Am fost poate cel mai mare fan al emisiunilor de acest gen candva dar am renuntat la ele si pot sa iti spun ca nu regret.nu ai nimic de castigat de la el. straight face

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Se mai difuzeaza in fiecare vineri pe discovery de la 22:00 la 00:00. E u ma mai uit dar foarte rar pentru ca mereu uit de el sau adorm.In ultimul timp uit mereu de el si imi amintesc abia a doua zi. Odata imi venea sa ma duc si sa ii omor eu personal pentru ca dadeau aceleasi intamplari.Adevarul e ca imi era putin frica dupa fiecare episod dar tot ma uitam.Acum m-am plictisit putin de el. Poate o sa ma mai uit! ORICUM MI-AU PLACUT TOATE EPISOADELE PE CARE LE-AM VAZUT!

| ASPLiacy a răspuns:

Ador serialul ala :X
Se mai difuzeaza vineri pe Discovery Channel la ora 22:00 si la ora 00:30.

| scumpete a răspuns:

Da. este vineri seara

| Cris_4698 a răspuns:

Da se mai difuseaza, cred nu stiu si eu m-am uitat si dupa aia imi era un pic fricaalaughingbig grin:. imi dai fundabig grin?