| aaaa12345 a întrebat:

VA uitati la fenomene stranii si la doctor G?

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

La fenomene stranii dalove struck

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da, ma uit la fenomene strani si la doctor g. imi dau fiori ambelelaughing

| aaaa12345 explică:

Mie imi plac la inebunie a si cine mai raspunda se se uita la intrebarea din inaintea eisteia

| vladvlad23 a răspuns:

Sunt foarte interesante.

| LNK a răspuns:

Da, ma uit la Fenomene Stranii. De Doctor G nu am auzit, e serial? big grin

| LoveGivesYouWings a răspuns:

La fenomene strani imi este frica dar la doctor G. da e prea marfa

| Alex0795 a răspuns:

Ador fenomene stranii cu toate ca imi dau fiori, insa doctor G nu e asa inspaimantator

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu ma uit la fenomene straniibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Smileee a răspuns:

Bună.

La Doctor G. şi eu mă uit.
Mă cam sperie uneori dar tot ma uit. laughing.

Azi ma uit love struck.

| FreeTime a răspuns:

La doctor G da din cand in cand dar e marfa rau si fenomene stranii misto rau!