| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a întrebat:

Va uitati la narcisa iubiri nelegiuite? Daca da ce parere aveti despre film, de cine va place si pe cine nu suportati? Cel mai bun raspuns primeste funda :X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Pai...serialul e foarte frumos...de cine imi place imi place de narcisa,mioara,caty,eva, radu, dan(mai ales ellaughing ).si pe cine nu suport este verisoara lui radu(simona) si pe bona aialaughing a da si pe alexandrubig grin imi plac cam de toti aia bunirolling on the floor si de aia mai rai asa nu preahappy

2 răspunsuri:
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE explică:

Pana acum ai funda :X:X ai aleasi parere ca a mea, eu in plus nu o suport pe mama Valentinei. Mia astept potin poate mai raspunde si altcineva :X:X:X

| Mary24 a răspuns (pentru BoMbOnIkRoOzSiDuLcE):

Nici eu nu o suport...e foarte dura cu ea pe langa mai si minteoh go on si da vina pe ea...