| andrea21 a întrebat:

Va uitati la pretty little liars? daca da, cine credeti ca e team A?

3 răspunsuri:
| biancatwt7 a răspuns:

Buna. eu sincer nu stiu...adica sezonul s-a terminat cu toby si mona. deci mona face parte toby vreau sa cred ca nu dar am vazut niste video-uri pe youtube unde se zicea ca si aria poate fi...tu cine crezi?

| andrea21 explică (pentru biancatwt7):

Eu nu cred ca una din cele patru
deoarece alison are o sora geamana care vroia sa ii fure vviata lui ali si atunci parinti au vrut sa o trimita pe sora ei la un spital de nebuni si au trimis-o pe ali
atunci sora a innebunit mai tare decat erra si cred ca ea este seful de grupa A.Dar cred ca ali a vrut sa isi omoare sora si daca v-ati uitat la ultimul ep ati vazut un sicriu cu gheata si sub gheata era un cadavru si cred ca acel cadavru era al surorii lui ali.si cand au inmormantato pe ali au inmormantat-o pe sora ei.
NU UITATI E DOAR O IPOTEZAbig grin

| SweetSecrets a răspuns:

Cred ca este cine ne-asteptam mai putin cum a fost si in Gossip Girlhee hee, adica din start nu pot fi cei pe care i-am banuit deja (Mona, Toby, Jenna etc), s-ar putea sa fie chiar una dintre cele 4 fete, protagonistele serialuluilove struck