| wendy434 a întrebat:

Va uitati la stiri? eu m-am uitat ultimadata atunci cu maternitatea giulesti de atunci nu ma mai uit

4 răspunsuri:
| JustMelavJustMe a răspuns:

Ma uit, nu ma afecteaza, dar prefer sa ascult muzica, sa ma uit la Disney Channel, Discovery, Animal Planet, Hbo Romania, cinemax, hbo comedy, Axn, Axn crime...etk!

| Andreea_7940 a răspuns:

Ma uit...cand am timp.

| anad a răspuns:

Ma uit foarte rar la televizor. Nu mai pot urmari stirile ca ma deprima si continutul si tonul si mimica celor care le prezinta! Iar emisiunile sunt aproape toate de proasta calitate, regizate si de prost gust, penibile, cu scandaluri, minciuni, iluzii, ipocrizii, prostii!

| RainbowEye a răspuns:

Ma uit, dar simt ca innebunesc cand aflu in ce lume nebuna traim.