| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati pe Pretty Little Liars? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Dap ma uit! E un serial diferit de acele seriale monotone pentru adolescenti.Combina si fazele amuzante si misterul...e tare

5 răspunsuri:
| ella2o a răspuns:

Mi s-a parut un scenariu foarte captivant si original, pana sa descopar alte seriale. Acum raman la parerea ca-i o poveste originala, desi nu prea mai e pe genul meu.
E ok pentru adolescenti, banuiesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E fain.

| AnnaCookie a răspuns:

E genial!

| BVBArmyMember a răspuns:

Eu nu mă uit, dar toată lumea mi´l recomandă. Deocamdată mă uit la Supernatural (horror). Îl recomand dacă te interesează.happy

| anonim_4396 explică (pentru BVBArmyMember):

Mersi,o sa iau in considerare happy.