| BeautifulAngel a întrebat:

Vampires diaries o sa bage un episod pe saptamana? si in ce zi o sa bage?

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Peimul ep din sez 3 --16 sept
apare in fiecare vineri

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Da,un episod
Vinerea parca.

| Mikaela a răspuns:

Da o sa bage doar un episod pe saptamana, iar cand il vor baga stiu doar ei pentru ca eu nu am aflat inca.

| TorenT a răspuns:

La ei apare Joi la ora 8, dar la noi o sa fie Vinerea la 4 dimineata. Deci vinerea...Si da, 1 pe saptamana din 16 septembrie

| Cherry56 a răspuns:

Se tot schimba programul ca nu e telenovea, ca sa fi mereu informata acceseaza http://www.tvblog.ro/orarul-serialelor/ pentru a vedea exact la ce data apare fiecare episod

| Đιαnα a răspuns:

Sincer şi eu m-am interesat în legătură cu asta, dar nu am găsit nici un răspuns!
Să speram că vor băga câte un episod pe săptămână, cum au procedat şi cu celelalte sezoane ( din câte am auzit eu ). În ce zi? asta rămâne de văzut happy!