| thegreatgatsby a întrebat:

Vampires Suck sau Twilight?

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Vampires Suck! E prea tare parodia!
Twilight sucks.

20 răspunsuri:
| Diana_6039 a răspuns:

Twilight

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ambelehee hee

| Dannyjj a răspuns:

Si ce intrebare este asta? Cum sa te ajutam? Deci mie imi place mai mult comedia adica Vampires suck si acum cu ce te ajut eu daca zic asta? Sau altcineva daca zice Twilight? Sau vei da funda pe ochi frumosi?

| thegreatgatsby explică:

@Dannyjj lol rolling on the floor

| thegreatgatsby explică:

@Dannyjj ce draga n-am voie sa te intreb ce-ti place laughing? cine a zis ca dau fundabatting eyelashes?

| XutZu1997 a răspuns:

Vampires Suck

| Ana_6509 a răspuns:

Vampire Sucks se vrea a fi o parodie, contine cateva scene comice si mult prea multe scene exagerate ba chiar plictisitoare.

Twilight e mai mult pentru adolescenti(un fenomen gen Hanna Montana), o lalaiala continua pe parcursul a 4(?) filme.
Aleg scena din Vampire sucks cu dansul,, baietilor" si romantismul siropos din Twilight, se pune?

| Dannyjj a răspuns:

@Swaggg pai cu intrebari de astea... stricati farmecul acestui site, daca tot pui intrebari, pune acele intrebari la care ai nevoie de ajutor.
Nu pe bune acum, ai scris aici numele a 2 filme si un "?" la sfarsit, tie ti se pare a fi o intrebare inteligenta?
E stresant cand accesez prima pagina si vad ca pagina este plina cu intrebari de astea fara sens, atunci ce sa mai fac pe acest site, daca inloc sa gasesc intrebari serioase, gasesc intrebari asemanatoare cu ce ai postat aici sau altcineva care cere sa i se rezolve temele.
Sunt doar filme, acum este cineva mai diferit daca ii place Twilight sau alt film si iti zice tie asta? Sau ati ramas cu sechele de la acel film?
In fine, ai 12 ani? Daca da atunci te inteleg si te las in pace si imi cer scuze ca mi-am pus mintea cu tine.

| BurN a răspuns:

Vezi mai intai Twilight sa stii filmu apoi dai sa vezi Vampires Suck.

| Saya a răspuns:

Twilight

| dot a răspuns:

Sau...twilight sucks thinking parca suna mai bine thinking

| thegreatgatsby explică:

@sk4zy Am vazut filmele Twilight dar si Vampires Suck.
@Dannyjj Mars in pat si fa nanic.

| mymy a răspuns:

Twilight tongue

| Dannyjj a răspuns:

@Swaggg "Mars" zici la cine te-a crescut ca asa te-a invatat si nu imi spune mie ce inveti de la ai tai. Hai ca deja m-am coborat prea mult SPRE nivelul tau de incult.
P. S in toate raspunsurile mele chiar si aceasta, am zis mereu adevarul si dupa cum vad, te supara adevarul nu? Pai daca te supara si te mainfesti in halul asta... atunci ai numai de pierdut, pentru ca stiu ca tu nu ai fi in stare sa ma privesti ochi in ochi daca m-ai vedea si ai vedea cui i-ai spus "Mars in pat si fa nanic" chiar daca ai avea 15-16 sau 22 de ani, nu o lua ca pe o amenintare ci ca pe un sfat sa deschizi ochii sa vezi pe cine jignesti ca tu de fapt esti un papa-lapte.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Twilight

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Twilight!
Vampires Suck s-a cam facut de tot rasul, nu credeti.
Apropo:eram sa scriu The Vampires Diares laughing.

| pwp a răspuns:

Twilight

| Petronela a răspuns:

Twilight

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Sincerlaughing? Both

| jessyka_9063 a răspuns:

Nu stiu m-am uitat la ambele twilight este foarte modern si toata lumea vb despre acest film iar vampires suck are ceva special nu stiu ce dar imi plac ambele, cred ca vampires suck