| Qxigen a întrebat:

Vand http://www.filmepebanda.com/. Siteul are peste 600k backlinks, alexa:691, 390 si din punct de vedere seo este foarte bine pus la punct si are in medie/zi 392 de vizitatori din romania si in jur de 200 din afara. Nu am stabilit inca pretul dar astept oferte. Plata va fi prin paypal. Pt mai multe detalii: krazzzilec@yahoo.com.
Alte detalii: Siteul este pe joomla si este hostat pe HostGator. Pot oferi 3 luni hosting oferta. Dupa cele 3 luni daca va convine veti plati o anumita taxa daca nu o sa va dau toate datele si instructiunile necesare mutarii pe alt host.

1 răspuns:
| kevincosty a răspuns:

De ce nu inceri sa il vinzi pe flippa.com?