| NuAmGăsitNume a întrebat:

Vara trecuta era pe AXN un serial politist dar nu mai stiu numele. Tot ce imi amintesc e care era vorba despre o sectie de politie care a ars in ultimul episod din ultimul sezon. Si mai imi amintesc numele unui politist, Brandon care s`a casatorit cu un paramedic, Grace.Cum se numea serialul? Va rog e urgent.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Third watch-Schimbul trei, vezi aici o parte din ultimul episod, cu Josh Stewart(officer Brendon) şi Cara Buono(Grace Foster) http://www.youtube.com/watch?v=0nvN7pRW77g