| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Vi se pare ca Brad Pitt e unul din cei mai buni actori? Stiu ca pare biased pentru ca poza mea de la avatar, dar ce parere aveti voi? Am vazut o intrebare asemanatoare dar era despre Tom Hanks.Eu ii consider pe amandoi in liga aia.N-o sa stau acum sa enumar actori ca ma plictisesc

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici pe departe. Îl depășesc minim 10

| gabicoo a răspuns:

De Rowan Atkinson ce zici? Sau Jean Reno? Eu îi văd în galeria monștrilor sacri ai ecranului.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e cel mai bun, e doar cel mai cunoscut. Nu exista definitia de cel mai bun actor, fiecare are farmecul lui

| 1onur a răspuns:

Denzel Washington, Wil Smith, Robert deniro, Al Pacino.

| Cipi1212 a răspuns:

Eu am pus întrebarea despre Tom Hanks. Brad Pitt a fost excepțional în filmul 7 ani in Tibet.

| Xena20 a răspuns:

Asta e ceva subiectiv oricum, depinde de ce actor îți place ție mai mult, oamenii au păreri diferite

| Nelucojoc a răspuns:

Sunt multi actori buni, dar judecata asta e cea mai relativa, deoarece nu toti avem aceeasi opinie despre "cum definesti un actor bun". Aici cred ca e un combo intre munca regizorului si talentul si compatibilitatea intre el si actor. Dar sunt actori mai buni ca Brad Pitt. Si nu, nu dau exemple, ca sigur nu ai auzit de ei :-)))

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru Nelucojoc):

Pai give me some knowledge, lasa-ma sa-i stiu si eu pe acei actori.Sunt de acord ca sunt actori mai buni ca Brad Pitt

| Nelucojoc a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Uita-te la Perfect Days regizat de Wim Wenders in 2023 si o sa intelegi unde bat. Te-ar ajuta enorm sa eviti sa citesti despre film sau sa citesti synopsis. Doar expune-te la el, asigura-te ca ai sunet decent, si aia ajuta. Bafta!