| Airinei_Francisc_Corneliu_1993 a întrebat:

Vlad si Anca vor mai juca?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Eu nu cred ca au murit. Cred ca George doar se dadea drept omul lui Dragoslav pentru a proteja surorile Anghel.
Mai ti minte cand seful lui George a spus sa le protejeze cu orice pret?!
Cred ca a pus bomba altundeva pentru al pacali pe Dragoslav!

4 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Nu ca au murit!

| ÐÿÅ a răspuns (pentru Airinei_Francisc_Corneliu_1993):

Cu placere. asta e doar parerea mea. vom vedea maine daca e corecta sau nu! Astept cu nerabdare episodul de maine din pariu cu viata!

| maria20012001 a răspuns:

Nu,nu vor muri deoarece:george s-a dus si ia ajutat si Lala Band vor sta intr-o parte, Anc si Vlad vor sta in cealalta parte. Uitati-va pe google imagini sa vedeti ca sunt capturi.Si oricum ei sunt personaje principale si au cum sa moara.