| Baky a întrebat:

Voi ce alegeti Twilight sau the Vampire Diaries?

17 răspunsuri:
| renee14 a răspuns:

Vampire diaries. damonday dreaming

| deea89 a răspuns:

The vampire diaries clar! big grin

| ralucaralu a răspuns:

Amandoua sunt extraordinare. Le-am urmarit cu foarte multa placere, dar tot originalul Twilight ramane pe primul loc.

| Eduard a răspuns:

Sunt foarte diferite. Insa iti zic eu diferenta mare intre ele? Cartile Saga Twilight sunt mult mai tari decat The Vampire Diaries, insa ecranizat V.D. arata si e mult mai tare decat Twilight.
Daca vrei sa citesti o carte buna, citesti Twilight, daca vrei sa vezi ceva calumea la TV, PC etc. te uti la V.D.

Cheers!

| Vlad_5409 a răspuns:

Eu aleg Twilight! E super filmu.

| THCC a răspuns:

The vampire diaries.

| AnnyKllau a răspuns:

Twilight!

| AnnyKllau a răspuns:

twilight!:X:X

| StillRuxi a răspuns:

Doamne, fara sa ma gandesc, Vampire Diaries. big grin din punctul meu de vedere actorii sunt mult mai bunibig grin

| Beatrice_5910 a răspuns:

Twiligh! Superb romantismul iar cartile sunt si mai superbe decat filmele.

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Dar stiu ca va plac vampirii sclipitori, nu alta.

| cristiano93_5452 a răspuns:

Twilight for ever!

| mihaela_3421 a răspuns:

Twilight.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight !

| Kent02 a răspuns:

Clar the vampire diaries deoarece este serial si sunt mai multe episoade dar diferenta mare fata de twilight nu este, de fapt The Vampire Diaries este o combinatie intre Twilight, true blood si
Jurnalul unui Vampir.

| ChicalovesEdward a răspuns:

Mmmm...eu aleg Twilight.super tare...winking