| Loly a întrebat:

Voi cu cine vreti sa ramana Mariano? Cu Teresa sau cu Aurora? De ce?

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

Cu teresa
mi se pare mai simpatica si e rol principal

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aurica)

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu vreau să rămână cu Aurora pentru că ea chiar îl merită Teresa şi-a cam bătut joc de toţi şi nu îl merită deloc pe Mariano.

| mihaela90 a răspuns:

Va ramane cu aurora, am vazut toate episoadelewinking

| alexralu34 a răspuns:

Am vazut si Tresa ramane cu Arturo, dar cel mai bine Mariano sa ramana cu Teresa.

| LuS[z] a răspuns:

Deci nu urmaresc dar din vreo 2 episoade pe care le-am vazut sunt mai mult ca sigura ca o sa ramana cu Teresa ca sa se termine fain si cu bine telenovela laughing

| AgrigoroaeiALeX a răspuns:

Cu aurora pentru ca ea este fata aia mai cuminte si teresa este o scorpie iar regizori cauta ca la final toti aia mai "diabolici" s-a sufere big grin

| AlexaBio1234 a răspuns:

Cu Aurora. Teresa l-a facut sa sufere prea mult si i ajunge.Asta e parerea mea.