| deeutzy a întrebat:

Voi cum credeti ca se va termina the vampire diaries? moare elena sau damon? sau niciunul? crying
dau vot si poate si funda tongue :*

8 răspunsuri:
| annyeanna01282 a răspuns:

As vrea ca Damon sa fie cu Elena :X:X:XTu?

| bea_6905 a răspuns:

Damon in niciun caz nu va muri, el fiind esenta serialului; insa am eu o teorie conform careia Elena va deveni vampir. We`ll wait and see happy!

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Trebuie sa se intimple ceva cu Stefan si Elena cu Damon vor trebui sai salveze in sezonul 3. Elena se va simti din ce in ce mai atrasa de Damon. Cred ca asa va fi. Ceea ce nu stiu: Cu cine ramine Elena? Eu sper ca cu Damonrolling on the floor

| deeutzy explică:

Nu cred ca va mai vi sezonul 3... dar cineva sigur moare si cred ca e elena pentru ca arata in secvente un mormant si langa el scia gilbert...
si la fel si eu :* vreau sa ramana elena cu damon :X e cel mai tare.si raw ca mine laughing

| pwp a răspuns:

Niciunul; happy
si nu se va termina, pentru ca se face si sezonul 3 happy

| winchesters a răspuns:

Nu se termina!
Au anuntat si confirmat! Este si un sezon 3 care apare in toamna.
Nu moare nici Elena nici Damon. Nu ai vazut ca Damon i-a dat sange asa ca de murit nu moare, se transforma in cel mai rau caz. Tyler nu era transformat complet cand l-a muscat pe Damon asa ca nu moare! Cred ca e vorba despre mormantul lui John Gilbert!

| LauraMB a răspuns:

Eu cred ca va muri elenasad pentru ca nici damon nici stefan nu va ramane cu ea adica nu cred ca e posibil sa alegi intre ei si app in carte a murit elea(chiar daca invie dupa, dar nu are legatura)oricm va mai fi doar un sezon deci va trebui sa se termine cumvabig grin

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Nu moare nimeni damon si elena vor fi impreuna dupa ce stefan dispare.