| milezpinkangel a întrebat:

Voi urmariti telenovela "Cealalta fata a Analiei"? Daca da, atunci cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Foarte fainhappy
AM vazut in secvente cum familia analiei va fi prinsa, si chiar astept sa vad cum se va termina totul, ce se va intampla cu Montana cu totibig grin, sa vedem ce va mai face Carmen pe cine va mai omori :-&

4 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

Eu ma uit la fiecare episod si cred ca e cea mai tare telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| lovewwe a răspuns:

Imi place fff mult

| fatafatarasfatata a răspuns:

O urmaresc de cateva zile misto:*