| andragrigoras2000 a întrebat:

Voua va place pariu cu viata? Care sunt actorii vostri preferati? Dar cei pe care nu-i suportati? Oare moare sau nu moare vlad? Ce credeti? Dau funda la cel care chiar isi exprima bine parerea.

Răspuns Câştigător
| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Ador pariu cu viata... cel mai mult imi plk de cristina si Vlad apoi rapha cu sofia si alina cu dorian dar si sore cu dima in final toti st talentati si merita sa fie in pariu cu viata.eu nu prea o suport pe cora{iuliana matei} bine personajul ei dar in viata reala nu am nimic cu ea. Vlad nu moare ca din cate am auzit eu am inteles ca a inregistrat o mel cu holograf si cred ca trebuie sa cante... oricum ei st luptatori au trecut prin multe si nu cred ca un mic obstacol o sa ii tina din cale

5 răspunsuri:
| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Da, imi place Pariu cu viata! Vlad nu moare si nu are numic. Am vazut pe fb niste poze din episodul urmator si era lo o petrecere de Paste.big grin

| Erika11 a răspuns:

Mie imi place foarte mult. Actori mei preferati sunt Vlad(Vlad) si Cristina (Anca). Mie nu imi place deloc de Cristi(Rapha). Vlad nu moare.

| Alexandraaa1999 a răspuns:

Vlad nu o sa moara pentru ca este si el un personaj principal iar personajele principale nu mor.:XMie cel mai mult imi place de Gloria si Rapha se potrivesc bine ca iubit-iubita.:*Imi pare sincer rau de Adela.straight face

| EllaDeny a răspuns:

Da, imi place Pariu cu viata. Actori preferati nu stiu ce sa spun, pai imi place ca si actori de Ancuta (Cristina), Ioana (Alina), Cristi( Raphael) si Vlad. De suportat nu prea o suport pe Cora si...cam atat. Nu, Vlad nu moare sigu. In primul rand pentru ca am vazut pe Facebook o poza din episodul de Paste si aparea si el aratand foarte sanatos. Iar in al doilea rand au filmat in Herastrau un episod in care dansau si printre ei era si Vlad. Cam atat. Funda?

| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

In cale scuze