| Sashavalentine a întrebat:

Vreau cel mai de groaza film de groaza. De la care sa nu pot sa dorm noapea OwO. Sa fie asa de groaza incat sa imi fie frica sa ma duc si la baie. Sa raman marcata pe viata. Sa ma sperie cumplit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se-pare-ca-avem-ceva-in-comun,-experienta-filmelor-de-groaza.Pai-fii-pe-faza-va-trebui-sa-iti-muti-toaleta-in-camera-la-cat-de-tare-te-vor-speria-aceste-filmeworriedhutter,-Mama(stiu-ca-titlul-nu-suna-inspaimantator-dar-continutul-conteaza),-Cele-13-fantome,-Legenda-vie,-Arestat-la-domiciliu,-Ceata...-Vizionare-placuta,-sau-sa-spun-inspaimantatoare...-Funda?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vali, calmeaza-te! Dormi frumusel, linistita si lasa filmele de groaza! In fond, sunt DOAR niste filme!

| Sashavalentine explică (pentru ardnaxur1961):

Stiiiiuuuuuu dar nu mi-e frica :3

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Sashavalentine):

Nu ti-e frica, nu ti-e frica de Bau-Bau! laughing

| Sashavalentine explică (pentru ardnaxur1961):

Pai am experienta in filme de groaza, mai ales de cand ma uit singura si nu cu fratemiu sa ma sperie cand apar scene de-alea straight face

| DianaMiruna a răspuns:

The exorcism

| MusicON95 a răspuns:

House of wax sau colectia SAW big grin o sa te ingrozestiwinking muahahaha big grin

| Biancutzika a răspuns:

Jennifer's Body. smug Funda? smug>

| Sashavalentine explică (pentru Biancutzika):

L-am vazut :3 nu e de groaza.

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

1.Freddy vs. Jason
2.Hatchet III

Dupa parerea mea astea sunt cele mai bune, merita vazutewinking