| Pinka18 a întrebat:

Vreau neaparat sa vad acest film https://www.youtube.com/watch?v=0HCkLkyAsGM un link unde il pot vedea online sau dscarca, eu l-am cautat foarte mult si nu il gasesc, dau funda Mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste foarte usor... insa probabil ca lumea se teme sa dea link-uri sau sa-ti spuna unde-l gasesti, pentru ca este interzis! TPU interzice acest lucru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cautare pe google " not my life 2006 avi " si-ti vor aparea

| Pinka18 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa il iau, nu merge