| FloAR3 a întrebat:

Vreau niste filme de dragoste foarte interesante

11 răspunsuri:
| MissIoana2002 a răspuns:

Nu stiu prea multe filme dar daca vrei seriale iti dau:Filmele sunt:
Twilight; The Notebook; Ted;
Seriale:
The Vampire Diaries; Teen Wolf; True Blood; Glee. Sper ca te-am autat.

| KRIIIX a răspuns:

The Tourist, Friends with benefits, Sex drive.

| zamolczezingri31 a răspuns:

Love story; Antoniu si Cleopatra; La rascruce de vanturi; Emmanuelle; Felix si Otilia; Elefantul albastru; Trei ore de casnicie; Casatorie de proba; Delirul placerii; Micuta curtezana; Fanny Hill; Lady Hamilton; Mireasa din tren; In genunghi ma-ntorc la tine; Idila; Dragoste la zero grade; Cenusareasa; O floare si doi gradinari; Elena din Troia; etc. Daca mai ai intrebari, mi-ar face placere sa colaboram.Cu respect.Ma poti contacta pe mess, cu ID-ul: z_ingri31@yahoo.com

| xWildOn3x a răspuns:

Totul despre sex 1, 2
Twilight
Ted
Sex Drive
Turistul
Prieteni cu beneficii
Cenusareasa
Dragoste la 0 grade
Trei ore de casnicie
Casatorie de proba
Elena din Troia
True Blood
The Vampire Diaries
Glee
The Notebook
Love Story
Printese de culoare
La rascruce de vanturi
Idila

| AnyAda a răspuns:

Remeber me
The notebook
A walk to remember
Sweet november
If only
Dear John
The vow
Letters to Juliet
Autumn in New York
Sunt niste filme superbe, merita vazute, asa ca ti le recomand cu incredere! :*

| callie2 a răspuns:

Once, Before Sunset, Before Sunrise, One Day

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

A walk to remember
Keith

Vizionare placuta!

| Parkmin a răspuns:

Fireproof, Amurg, The notebook, Elena din Troia, Dragoste la 0 grade
Trei ore de casnicie

| ema1ih a răspuns:

Remember me
last song
glee
love story