| Denisa730 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont de Netflix si abonamentul zice ca e gen 9, 99 euro pe lună. Pot sa imi fac daca am pe card doar lei?

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Bună! Netflix iti va lua lunar 9, 99 euro pe luna. Banca de unde ai cardul va schimba leii necesari in euro pentru a ii trimite catre Netflix. Exista, iti dai seama niste pierderi mici deoarece banca nu face schimb valutar ca bnr happy

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca este un card cu care poti face plati in strainatate. Majoritatea cardurilor sunt asa dar ar fi bine sa incerci. Daca nu merge inseamna ca trebuie sa vorbesti cu cei de la banca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles plata cu cardul o poti face indiferent de valuta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca poti. Se converteste automat.

| Sn4k3 a răspuns:

Da