| dionica a întrebat:

Vreau sa încep sa mă uit la the vampire diaries? Cum este serialul?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Super tare! Chiar merita.

| SabinaQueen a răspuns:

E super tare! De asemenea, iti recomand sa te uiti si la The Originals

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu am incercat, dar mi s-a parut uneori absurd, si cu siguranta plictisitor la un moment dat. Nu pricep de ce are o nota atat de mare!

| Gabyyella a răspuns:

Este super! Primul sezon chiar mi-a plăcut, dar nu pot zice că celelalte 5 sunt proaste pentru că nu este devărat. Chiar merită să te uiţi la el, iar eu una îţi recomand şi cărţile. Sunt geniale.

| oana405 a răspuns:

Super!

| dionica explică:

Creau sa îl văd. Și după aceea va dau funda