| Pufosulopt a întrebat:

Vreau sa incep un serial nou si nu stiu care ...Imi dati niste idei?
P.S. Urasc serialele despre afaceri, avocati, etc...

Răspuns Câştigător
| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Eu iti recomand serialul "New Girl". Este vorba de o tipa care a fost parasita de iubit in favoarea la alta, si ajunge sa se mute intr-un apartament cu trei barbati. Aventura incepe pentru ea, oare rezita cu trei tipi ticniti?
Afli tu daca te uiti.Il gasesti pe Vplay.
Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te uiti la seriale?
Pai eu una m-am uitat la Pariu cu viata, si ma uit si acum pe voyo, este vorba despe adolescenti, te mai poti uita la Iubire si Onoare, Lacrimi de iubire, Regina, Inima de Tigan, Ingerasii..si mai sunt. daca te intereseaza iti mai spun.happy