| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de niste seriale faine ca am mult timp liber.Sa fie gen aventura,survival, sau cel putin interesante sa nu ma plictisesc dupa cateva episoade.Sa nu fie SF [ varcolaci,vampiri, etc]
Aici este lista serialelor ce le-am vazut :
Vikings
The 100
Prison Break
Shameless
American Gods
Stranger Things
Lucifer
Hannibal
13 Reasons Why
Vampire Diaries,
Bates Motel
The Walkin dead
The orphan black
Pretty Little Liars [sezonul 4 si m-am plictisit]
American Horror Story [sezonul 1 si 3 si m-am plictisit]
Game of Thrones [ pana la sez4 si m-am plictisit]
Supernatural [sezonul 9 si m-am plictisit]
Lost [ cateva episoade si m-am plictisit]
Dexter [cateva ep. si m-am plictisit]

6 răspunsuri:
| GabrieloKg a răspuns:

Breaking Bad, The O.C., Gossip Girl, Agent Carter, Agents of S.H.I.E.L.D, Supergirl, Daredevil, Smallville, Beauty and the Beast, Teen Wolf etc. Sper sa iti placa, fiecare cu gustul lui, din punctul meu de vedere consider aceste seriale ca fiind bune.

| Anuket a răspuns:

Eu mă uitam la Fetele Gilmore și într-un timp la "Camera de gardă". Altceva nu prea mai știu. M-am uitat și la The mob doctor, Teen Wolf, Grimm, Beauty and the beast și la Messengers.

| faramatania a răspuns:

Big Little Lies, Incorporated, Westworld, The Magicians, Damien, Blood & Oil, Wicked City, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Riverdale, Iron Fist, Dimension Four-Oh-Four 2017, Twin Peaks 2017, Ozark 2017, Riviera (mini-serie), Imposters, StartUp, Clique, Frontier, The Man In The High Castle, Comrade Detective, Gypsy, Mr. Mercedes, Disjointed

| littledevil4ever a răspuns:

Îți recomand cu încredere Marvel Agent's of SHIELD. Este un serial super captivant, nu ai cum să te plictisești de el. Este multă acțiune și multe întorsături de situație mai ales în sezonul 2 și 3.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca te-ai plictisit la got la sezonul 4 si la Lost...

| AndaAlexandra a răspuns:

The last ship, Blindspot, Under the dome, Containment, Banshee