| Livia99Cossy a întrebat:

Vreau sa ma apuc de videoblog, ce programe as putea folosi?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

In primul rand ti-ar trebui un trepied si o camera buna. Programele nu-s o problema asa mare. uneori nici nu-ti trebuie vreun program de editare. incarci direct de pe camera ce ai filmat. Dar daca vrei sa iti faci filmul sa para mai profi poti folosi Vegas Pro ca sa faci taieturi, sa adaugi un watermark, niste text, un color corection sau mai stiu eu ce.

Bafta!winking

1 răspuns:
| ShadoWizz a răspuns:

Pentru un vlog(video blog) iti trebuie in primul rand o camera video buna si un program de editat video gen Sony si gata.