| Element25 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film horror.Imi spuneti va rog un film horror bun, super de groaza, la care v-ati uitat si v-a placut?

9 răspunsuri:
| edy141 a răspuns:

Eu iti recomand the InnKeppers 2011 dar iti mai recomand:Nu te uita singur!

| cataswat a răspuns:

Daca nu e prea tarziu:
Carantina 1
Carantina 2
Shutter
Vineri 13
Psycho
Alien
Ringu
Jaws
Poltergeist
Carrie
Les Diaboliques
Rosemary’s Baby
The Exorcist
The Shining

Cam astea ar fi cele mai horror pe care le-am vazuthappy

| Element25 explică:

Multumesc tuturor!happy
O sa ma uit la toate si dupa dau funda la cel mai bun filmhappy

| raduraduu a răspuns:

Grave Encounters
Hatchet(securea)
Hostel(e si actiune in el)
The grudge
daca mai vrei lasa id

| Harumiiii a răspuns:

Mie Shutter (varianta tailandeza) mi-a placut cel mai mult pentru ca, spre deosebire de multe filme "horror", asta chiar a reusit sa ma sperie.laughing
Apoi ar mai fi seria de filme Saw care mie mi se pare absoult geniala. Astea nu te sperie, sa zic asalaughing, dar is sadice asa ca daca nu te uiti de regula la filme cu mult sange, o sa-ti agreseze retinalaughing.
Alte filme horror bune ar mai fi Ju-On (sau The Grudge in engleza dar iti recomand varianta japoneza), Bloodties, Dark Water, Bloody Reunion, Abnormal Beauty, Uzumaki( e vechi filmul, de prin 2000 si facut dupa manga cu acelasi nume. Daca nu esti obisnuita cu filmele horror asiatice vechi o sa ti se para ciudat. Aparent nu e asa "intens" dar atmosfera aia sinistra m-a bantuit toata noaptea aia si noptile de dupa XD.), Diary (Mon Seung), A tale of two sisters, Voices, Matyrs, Drag me to Hell, Casa de ceara (The wax house), Dead Silence, Stay Alive, The mad house, The Eye..si ar mai fi dar ma opresc aici laughing.

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! cateva filme horror:
Haute tension (inalta tensiune)
Shutter
28 Days Later…
The ring.

| ExciteMind a răspuns:

Paranarmal Activity 2! Sincer l-am vazut...la inceput nu era prea interesant dar de la jumatate incolo. uitate sper ca iti va placea.

| bLacKxXanGeL a răspuns:

Final Destination 5 ------>>>>>Pentru binele tau nu e uita!
sau
The Mirrors----->>>>Pentru binele tau nu te uita

| Madal1n94 a răspuns:

Filme dupa cartile lui stephan king ( in special room 1408, the shining, rose red), Dead silence, The Haunting in Connecticut, triangle, the ghost ship, the haunting(castelul bantuit ), mirrors, drag to me a hell... Sper sa iti placa happy!