| llleo a întrebat:

Vreau să râd în hohote. Ce film comedie îmi recomandați? Nu foarte vechi.

Răspuns Câştigător
| Gallium600 a răspuns:

The Pink Panther (2006)
The Pink Panther 2 (2009)
The Hangover film series (2009-2013)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seinfeld..., toata ziua, nu e vechi, nu e nou, e doar Seinfeld...

| TheWhiteDemons a răspuns:

Death Race 2050 e un umor negru si actiune, nu e chiar extrem da incearcahappy

| Epickk a răspuns:

Nu prea sunt eu genul sa se uite la filme de comedie dar am vazut unul intr-o seara si a fost de bun, il recomand cu placere
"The House with a Clock in its Walls – Misterul ceasului din perete"
Il gasesti usor online subtitrat
Iti urez vizionare placuta! happy

| killer3023 a răspuns:

Gol goluț. Pe Netflix. E unu care mereu se trezește în lift gol. De fiecare dată când aude sunetul de clopot de biserica revine în lift.