| Elide a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai sunt documentare ca "Fenomene stranii"cand erau pe Discovery. dacă mai are pe vreun program asemenea documentare sau pe Youtube subtitrate.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iata ceva de genul : https://www.youtube.com/watch?v=RNMApm9IjsI
Acest canal e cel mai tare de pe Youtube! Aici vei gasi absolut orice, de la fenomene stanii, la istorie, stiinta etc! Vizionare placuta! :)

| Sn4k3 a răspuns:

Pe travel channel e un program, vanatorii de fantome, mai era si atacul fantomelor doar ca de vreo 2 saptamani am vazut ca nu-l mai dau. Pe discovery investigation mai sunt fenomene stranii de la ora 00:45 si 1:40 (sambata si duminica), in rest gasesti pe Youtube episoadele de la fenomene stranii subtitrate, doar ca sunt la calitate 360p.
https://www.cinemagia.ro/program-tv/id-investigation-discovery/
Te poti uita aici sa vezi cand mai apar.

| siriusblack98 a răspuns:

Da,este sezon nou din Fenomene stranii pe programul Discovery Investigation sambata noapte.Ora daca nu ma insel, incepe pe la 12 fara un sfert.Si pana sa inceapa fenomene stranii, tot sambata noapte pe acelasi program, sunt vanatorii de fantome.Bafta!

| Victoria18 a răspuns:

Pe Youtube sunt cateva din cele care se difuzau pe Discovery inainte dar nu toate, niciun program nu difuzeaza in prezent.