| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu de filme gen " v de la vendetta! Dau funda.Stiti?!

4 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Equilibrium.
Uita-te.

| M25M a răspuns:

Children of men
Kokuhaku( Confessions ) -despre razbunarea unei mame
I spit on your grave

| Narfundo a răspuns (pentru M25M):

Nu stiu ce sa zic.Pare interesant dar nu am curajul sa imi irosesc timpul cu el=). Este totusi un film cu chinezi

| M25M a răspuns (pentru Narfundo):

Kokuhaku este un film thriller psihologic cu japonezi facut de niponi.
Este absolut genial facut, mult mai bun decat multe alte filme americane. Cadrele sunt superbe, scenariul inteligent, muzica aleasa este extraordinara. Crede-ma nu iti vei irosi timpul.