| JusTPauL a întrebat:

Vreau sa stiu numele la un filme cu 2 politisti.Dau funda.
Sunt baietii care termina liceul, unul gras si tocilar iar unul shmecher care il tot chinuia in liceu, ei devin amnndoi politisti si colegi dar care nu se descurca deloc si mereu o gafeaza in prinderea infractorilor, sunt trimisi de seful lor la o scoala de politisti iar acolo primesc o misiune dar cu greu o duc la bun sfarsit, filmul este super comedie, dar nu-i mai stiu numele cine ma poate ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

21 Jump Street

7 răspunsuri:
| papymeu a răspuns:

Academia de politie... sunt mai multe parti happy

| JusTPauL explică:

Asta ii, iti dau in fun...laughing

| JusTPauL explică (pentru badboy007):

Pare rau, ai fost de ajutor dar Yandel a raspuns primulwinking
Mersi oricumbig grin

| HiTmAn95 a răspuns:

21 jump street.Vizionare placutawinking