| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, ce apisod a fost aseara din nini? Imi amintesc ca cecila il lua pe nico la cumparaturi, si ea vedea ce haine urma sa poarte cecila la nunta, vede un corset si sil pune (fiind inca nico) si se imagineza casatorinduse cu chelios, dar se transforma intru cosmar, iar cand cecila alege invitatia ea vede ambasadorul +nini gomez funda si vot pentru raspuns urgent

1 răspuns:
| cercel06 a răspuns:

Gasesti mai multe filme de gen aici www.filmevoir.com filme online gratis