| aleee07 a întrebat:

Vreau sa vad un serial. Ce imi recomandati? Care este cel mai frumos pe care l-ati vazut? Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| amaranth a răspuns:

Gossip girl ( despre tinerii bogati din NY)
Pretty Little Liars ( niste tipe care sunt urmarite de cineva.e super interesant)
True Blood love struck( despre vampiri)
the secret circle.( despre vrajitorii)

Le poti viziona pe vplay doar ca trebuie sa-ti faci cont. e super ok site-ul.
vizionare placutahappy

10 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Incearca stapana, sub cerul in flacari, lola.
Sunt foarte frumoase.

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Pariu cu viata!:X

| Fiction a răspuns:

Playful Kiss, Boys Over Flowers(astea 2 sunt coreene), The Vampire Diares si Pretty Little Liars.

| Fiction a răspuns:

Playful Kiss mi s-a parut cel mai frumos serial vazut vreodata love struck
(Nu-ti spun cu ce e, in cazul in care vrei sa te uiti sa nu stii deja ce se intampla.Inceputul poate fi plictisitor.)Sper ca te-am ajutat :*

| MoneyMoney a răspuns:

"Married With Children"! big grin

| master77 a răspuns:

Nu zice nimeni de Prison Break? E printre cele mai bune seriale. Poti sa te uiti si la Supernatural, e cu doi vanatori de monstrii sa zic si e putin horror dar nu te sperii, si are si momente amuzante.

| OliviaLowe a răspuns:

How I met your mother(un barbate le povesteste copiilor cum a cunoscut-o pe mama lor-multe intamplari haioase)

| paezi a răspuns:

Iubiri secrete, baieti de bani gata

| PuLs a răspuns:

Incearca Chuck, Dexter, CSI:NY, CSI:Miami, Spartacus depinde ce gen preferiwinking

| smookie2 a răspuns:

Ghost Whisperer ( Mesaje de dincolo) Good series.