| MaryMary235618 a întrebat:

Vreau și eu câteva recomandări de seriale romantice dar cu un final fericit. Pls!

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

La the O.C si la Outer Banks te-ai uitat? Poate One three hill? Greek?

16 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Guvernul Ciucă! PNL + PSD = Endless Love!

| Brizbriz a răspuns:

Tanar si Ne-a Linistit
https://www.imdb.com/title/tt0069658/
12528 de episoade (da, ai citit bine... DOISHPE MII DE EPISOADE)

| MaryMary235618 explică (pentru Brizbriz):

Wow ")) nu as avea răbdare să îl vizionez, și nu e genul meu, dar mersi!

| Brizbriz a răspuns (pentru MaryMary235618):

De maica-mea am ras, ii placea la nebunie, pana i-am aratat cate episoade sunt... si ca ruleaza din 1973

| 1997onur a răspuns:

Titanic -_-

| MaryMary235618 explică (pentru 1997onur):

Seriale, nu filme!
1. Titanic e film.
2. Are un final trist.

| 1997onur a răspuns (pentru MaryMary235618):

Daca iar fi facut loc si lui pe usa aia balena aia nu mai facea hernie jack si azi traia laughing))

| MaryMary235618 explică (pentru 1997onur):

Din cate am auzit, se va scoate Titanic 2, și Jack trăiește...

| 1997onur a răspuns (pentru MaryMary235618):

Mi-e greu sa cred asta sincer

| MaryMary235618 explică (pentru 1997onur):

Caută pe yt Titanic 2 trailer

| 1997onur a răspuns (pentru MaryMary235618):

Alea sunt fake m-am uitat la el le stiu de mult ca eram si eu curios cand apare titanic 2

| MaryMary235618 explică (pentru 1997onur):

Orice e posibil.

| sweetglitter a răspuns:

Adela (nu se stie finalul dar merita vizionat). Gasesti toate episoadele intregi pe paginamea.net

| Trixt3r a răspuns:

Nu prea stiu seriale de genul, dar incearca Virgin River.
In rest, cred ca doar serialele de pe Hallmark sau cele din Korea.
Poate stie cineva mai bine, am aruncat o privire pe Netflix si pe HBOGO dar cam toate sunt aruncate la gramada la sectiunea "Dramas", nu pare sa fie o sectiune de romcom.