| lSarcastiquel a întrebat:

Vreau si eu filme cu adolescenti cu baluri de absolvire gen Tocilarul Fermecator, Citeste si plangi... funda cele mai frumoase.

3 răspunsuri:
| BlakeLively a răspuns:

Si mie imi plac filmele de genul asta. Uite aici niste comedii dar si cateva filme din care poti invata ceva despre dragoste.
"17 again"
"She`s the man"
"Lol"
"A walk to remember"
"Modern cindrella"
"Letters to Juliet"
"Scrisoare pentru Mos Craciun"
"Monte Carlo"
"The hangover"
"School of rock"
"Hotel for dogs"
"Hight school musical".
Sper sa-ti placa, eu ador filmele acestea.
Prin aceste filme sunt si musicaluri.

| Eu186958 a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme?q=tag:bal-de-absolvire uite aici:*
funda?:*
aici pe acest site iti pai alege, sunt de toatee

| SofiaAmaliaCrazzyKid1 a răspuns:

Păi este Wild Child, Thirteen care este interzis copiilor sub 16 ani, Penelope, Jurnalul unei dădace. Sper va te-am ajutat!