| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de filme gen mandrie si prejudecata sau becoming jane (imi plac filmele de epoca dar sa nu fie vechi)
funda evident:d

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

Deci, daca nu ai citit cartile poti sa te uiti la'' Sense and Sensibility'' adica ''Ratiune si Simtire '' cu Alan Rickman ( adica Severus Snape din Harry Potter ) e foarte dragut si e facut dupa o alta opera de lui Jane Austen si ce mai e foarte dragut '' Little Women '' cel cu Katherine Dunst si poti incerca ''Kate and Leopold'' cu Meg Ryan, sper ca te-am ajutat happy