| DaianaSweeT a întrebat:

Vreau si eu sa vad un film de desene animate. Ma ajutati si pe mine cu niste titluri. Nu ma intereseaza daca e vechi sau nou.

7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Buna!
Poti sa alegi de aici : http://www.deseneanimateonline.net/
Un an nou bun iti doresc!

| an0therkid a răspuns:

Frozen, polar expres, o poveste de craciun, 5eroi de legenda, brave, epic, kung fu panda, o poveste incalcita, un monstru la Paris, hotel transilvania, coraline.
sper sa-ti placa happy

| Lhurricane a răspuns:

vizionare placuta

Lauras Stern – Steaua Laurei (2004)
Justin and the Knights of Valour – Justin şi cavalerii (2013)

Treasure Planet – Planeta comorilor (2002)
Ernest et Célestine – Ernest și Célestine (2012) –

Pocahontas (1995) –
Biohazard: Damnation (2012) –

Delhi Safari (2012)

Four Horsemen – Cei patru călăreți ai apocalipsei (2012) –

Up – Deasupra tuturor (2009)

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 (2013)

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 (2012)
Enchanted – Magie în New York (2007) – filme online
The Princess and the Frog –
Prinţesa şi Broscoiul (2010) –

| AnaSuricata a răspuns:

5 eroi de legenda, Frozen, Brave si O poveste incalcita...sunt cele mai frumoase.

| Ddeliaa a răspuns:

O poveste incalcita, Frozen, toata gama Ice age, UP (il recomand daca nu l-ai vazut), Anastasia ( :3), Rio. happy
Sper ca te-am ajutat >big grin

| lorypoly a răspuns:

O poveste incalcita, am impresia ca este maine la 08:30, pe Antena 1, ai putea sa te uiti daca nu l-ai vazut deja. Sper sa-ti placa!winking