| EmmaBianca a întrebat:

Vreau si eu un film romantic, dar cu adolescenti ceva gen: I walk to remember, remember me, lol, the firs time, laguna albastra, etc...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa vizionezi Titanic sau Amour.

| aurora23 a răspuns:

Iti sugerez filmul 3 metri deasupra cerului este cu adolescenti chiar daca numele nu pare a fi a asa.Este vorba de un baiat rau cu o fata cuminte.....de la ura ajung sa se indragosteasca .....nu vreau sa zic tot ce se intampla sper sa-ti placa.

| ManulaEma a răspuns:

Saga amurg zori de zi:partea I, II Saga amurg simplu mai multe... sau Un varcolac adolescent Sper ca te-am ajutat R3! big grin