| BBEgirl a întrebat:

Vreau si eu un link cu un program ce poate transforma filme din format obisnuit in format 3D. FUNDA

2 răspunsuri:
| Codrinash a răspuns:

Doamne fereste, cate specimene sunteti! laughing
De unde ai scos-o si pe asta, cu transformatul filmelor? rolling on the floor))))
Cele 3D sunt filmate cu camere speciale, nu modificate cu programe, deci nu ai nicio sansa laughing
Acuma da-mi FUNDA ca te-am luminat

| incandescentul a răspuns:

Mda. tu chiar crezi ca exista asa ceva? tu stii cu cate greutate se realizeaza un film 3d? pai daca ar fi existat asa ceva oricine dupa ce facea filmul il convertea in 3D rolling on the floor Halal Cauta in alta parte dar nu pe internet! Incearca TeleText