| midnight a întrebat:

Vreau un site cu program tv de duminica asta (15 mai), ma intereseaza in special PROtv. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

Duminica, 12 May 2011 15 May 2011

01:15
Eu robotul
In anul 2035, robotii si inalta tehnologie fac parte din viata de zi cu zi, iar oamenii au incredere oarba in ele. Un singur om face exceptie - detectivul Del Spooner.Robotii, denumiti „asistenti...
03:30
Pro Motor
Roxana Ciuhulescu este la Pro Motor, la Pro TV, in fiecare sâmbătă, pentru telespectatorii înnebuniţi după caii putere. Condus de Înălţimea Sa, Roxana Ciuhulescu, Pro...
04:30
Gossip Girl: Intrigi la New York
Serialul surprinde viaţa unor tineri nu doar foarte frumoşi, ci şi putred de bogaţi, din Upper East Side, luxosul cartier al metropolei americane New York. Conflictele, gelozia, intrigile...
05:30
Cu un pas inainte
Nimeni si nimic nu poate sta in calea ambitiei unor tineri talentati si rebeli care se viseaza actori sau dansatori ce cuceresc lumea. Traiesc intens, danseaza pana la epuizare, isi calca-n...
06:30
Razboiul stelelor: Razboiul clonelor
Serial de desene animate, castigator al premiului Emmy in 2004, "Razboiul stelelor: Razboiul clonelor" (Stars Wars: Clone Wars) prezinta saga violentelor care s-au raspandit ca o plaga...
07:00
Stirile Pro Tv cu Iulia Vantur
Ştirile Pro TV devin o prezenţă obligatorie şi în dimineţile fiecărui sfârşit de săptămână. Sâmbăta şi duminica, între orele 08:00 şi 10:00, dar si la ora 13:00, Iulia Vântur vine...
10:00
Dupa 20 de ani
La doua decenii dupa Revolutia din decembrie 1989, societatea romaneasca pare a se afla la o noua raspantie. Ce a fost castigat in acest rastimp si ce nu s-a reusit, cat s-a apropiat Romania...
11:00
Ziua Cartitei
"Ziua Cartitei" ii prilejuieste lui Bill Murray un recital de exceptie. Rolul pe care-l interpreteaza - omul de la meteo– este considerat de multi una dintre cele mai solide partituri...
13:00
Stirile Pro TV de la ora 13:00
In mijlocul zilei si din mijlocul evenimentelor, reporterii transmit cele mai noi si complete informatii pentru Stirile de la ora 13:00. Nevoia oamenilor de a fi mereu informati a determinat aparitia...
13:05
Apropo TV
"Apropo" este unul dintre cele mai folosite cuvinte din vocabularul românilor. Fie că sunt în maşină, la serviciu, acasă, pe stradă sau pur şi simplu aleg un iaurt...
14:00
Trei femei si un pariu
Trei femei foarte atragatoare, satule sa tot sufere din cauta barbatilor, decid sa-i faca o farsa unui barbat ales la intamplare. Scopul lor este sa-l seduca, sa inregistreze tot...
16:00
Un prieten deosebit
O fetiţă de 9 ani pe nume Eva îşi doreşte, ca orice copil, un animal. Din nefericire, tatăl său vitreg este alergic la animale, iar mama nu crede că fiica ei e suficient de responsabilă. În...
18:00
Romania te iubesc!
Romania, te iubesc!, o emisiune jurnalistica marca Stirile Pro Tv, prezentata de Cristian Leonte, este difuzata in fiecare duminica seara, de la 18:00. Echipa Stirilor Pro Tv isi propune cu fiecare...
19:00
Stirile Pro Tv din week-end
Ştirile Pro TV devin o prezenţă obligatorie şi în dimineţile fiecărui sfârşit de săptămână. Sâmbăta şi duminica, între orele 08:00 şi 10:00, dar si la ora 13:00, Iulia Vântur vine...
20:45
Land of Jokes
In emisiunea "Divertis Land of Jokes", Silviu Petcu, Doru Antonesi, Florin Constantin, Cristian Gretcu, Catalin Mireuta, Doru Parcalabu, Paula Chirila, Ioan Gyuri Pascu, dar si alti...
21:45
Serviciul Roman de Comedie
Toni Grecu va gasi cele mai amuzate stiri ale saptamanii, le va intoarce pe toate partile si le va discuta cu personalitati reale ale scenei romanesti, fie ea politica, sociala sau artistica...
22:45
Plaja
Richard (Leonardo DiCaprio), un tanar dependent de adrenalina si stapanit de dorinta de a trai in permanenta experiente noi, pleaca in Thailanda pentru a-si satisface pasiunea pentru.

asta este programul tv care va fi duminica la protv

4 răspunsuri:
| moschus a răspuns:

da intra pe port. ro si acolo gasesti

| Emmmiii a răspuns:

Aici poti vedea zilnic programul pe orice canal :Dhttp://port.ro/......tv/tv.prog

| supermdmario a răspuns:

Http://mdm75.ourtoolbar.com instalezi acest toolbar in browserul internet explorer si vei fi la curent cu tot ceea ce se intampla.ca sa te convingi, vizioneaza acest videotutorial:http://youtu.be/DE7jWRSzJMg