| Done_Diana_Corina_1997 a întrebat:

Vreau un site unde pot viziona sezonul 2 si 3( daca a aparut) din Vaporul de pe AXN.

Funda.

2 răspunsuri:
| Elena_Andra_1998 a răspuns:

Eu tocmai azi am terminat serialul.

| Elena_Andra_1998 a răspuns:

Http://www.verseriesynovelas.com/2013/06/el-barco-temporada-3-online.html sezonul 3 sar nu este subtitrat si il gasesti si la televizor sezonul 3 apisodul 11 sambata de la ora 21:00 pe axn spin, sau scrii pe net el barco temporada 3 capiulo( ce episod vrei sa vezi ) ver online si dai pe primul link. acest sezonul nu il gasesti subtitrat pe net, ar sezonul 2 il gasesti aici, subtitrat: http://serialetv.net/sezon/2/113/El-Barco--Vaporul. funda?