| Vanessakj098 a întrebat:

Vreau un top de maxim 5 filme horror care sa ma înspăimântătoare! Vreau ceva cu oameni atacati în pădure,în casa,pe o insula de,, oameni" canibali! Dar sa te înspăimânte fata lor ...gen cum este wrong turn sau the ring! Te face sa închizi ochii când ii vezi.Poate sa fie și altfel numai sa nu fie niște oameni normali pe care ii apuca sa ii omoare pe alții. Sa arate ciudat. Merci!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Inbred (2011),The Green Inferno (2013),The Hills Have Eyes (2006),Texas Chainsaw 3D (2013),The Cabin In The Woods (2012)