| Akemi a întrebat:

Vreauu un animee frumoss de dragosteee cu baietii frumosii si nu gasesc!rolling on the floor)... Fundaa cele mai bunee! care stiee poate sa imi dee si site unde sa ma uit va rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ValyMT2 a răspuns:

Death Note

3 răspunsuri:
| Cita a răspuns:

Http://anime.kage.ro/index.php

-Uta no Prince-sama
-Hakuouki
-DN Angel

| charizard96 a răspuns:

Naruto, Yu Yu Hakusho,
Inuyasha(are ceva dragoste o sa iti placa)
Full Metal Alchimist
Dragon Ball (toate seriile)
... ce sa iti mai recomand...
mai cauta si tu

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu am înţeles vreodată, de ce toate tutele lungesc cuvintele, dar le lungesc aiurea? Cum să zici în viaţa reală "vreauu"- sună total aiurea. De asemenea, "băieţii" e pluralul cuvântului. Şi cum să scrii "dee"- CE NAIBA E "DEE"?! "dee" se aude şi e o formă regională, corect e "dea"!