| GeorgeMihai a întrebat:

Vreo versiune color la clipu asta?
https://www.youtube.com/watch?v=KE5Yczqw1-4

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Ahem, nu stiu cum sa-ti spun dar este un clip in original filmat alb negru. Pe ' vremea aia ' in R. S. R. majoritatea camerelor video erau alb-negru. Poate cu vreun program de editare a imaginilor sa il faci color, nu ma pricep la asa ceva.

| GeorgeMihai explică (pentru pufulescu):

Vazusem pe youtube pe canalul celor de la tvr o versiune color si o versiune un pic mai full cum s-ar spune...de aceea ma gandesc ca poate are idee careva unde o pot gasi.